Kan jeg gjøre noe med kraftige blødninger?

Det kan være vanskelig å definere hva som er kraftige blødninger. Det er ikke så ofte kvinner blør så mye at det går utover jernlageret eller blodprosenten. Dersom du føler deg trøtt, utslitt eller kvalm under mensen og tiden etter kan det være lurt å ta det opp med legen din. Det finnes i så fall medisiner å få for dette, men det må foreskrives av legen din.

Gi karakter på svaret

14 Karakterer Takk for vurderingen din!
 

4 kommentarer

  •  
     

    CrispyEmilie 19 apr, 2012, 02:21

    Ja, jeg går foresten på tabeletter p.g.a det..

     
  •  
     

    CrispyEmilie 19 apr, 2012, 02:20

    Jeg vil bare si at når jeg ikke hadde mensen, så var det de 3-4 dagene før jeg ble dårlig, hvit i ansiktet, hadde lite energi. 1 uke senere gikk vi til legen, han sa at det var jernmangel, og da blødde jeg nesten ingenting?

     
  •  
     

    ElisabethAflekt 14 mar, 2012, 21:43

    Jeg vet mange av vennene mine og jeg selv bruker p-piller, ikke bare for prevensjon, men også for å minske blødningene, ta kontakt med legen så skriver han en resept på p-piller til deg, og p-piller er helt gratis

     
  •  
     

    joydepoy 28 jun, 2011, 13:21

    det kommer kjemmpe mase blod va skal eg gjøre

     

Skriv en kommentar

Du må eller Registrer deg for å legge inn kommentar.
 
 
 
 
 

Har du glemt passordet ditt?

Ta det rolig! Send bare inn brukernavn eller e-postadresse, så sender vi deg påloggingsopplysningene dine.

Du må fylle ut brukernavn
Oppgitt e-postadresse eller brukernavn finnes ikke.
Nytt passord er sendt til e-postadressen din.
 
 
 
 
 
 
Vent

Abonner på vårt nyhetsbrev

Med nyhetsbrevet vårt får du oversikt over oppdateringer på hjemmesiden, tilbud, arrangementer og mye mer. Skriv inn e-postadressen din, så går du ikke glipp av noe som har med Libresse å gjøre!

Du finnes allerede på vår abonnementsliste
Du er nå lagt til i abonnementslisten vår.
Feil e-post
Du må fylle ut dette feltet

Avslutt abonnementet

 
 
 
 
 
 
Vent

Avslutt abonnementet på vårt nyhetsbrev

Var det noe vi sa eller gjorde? :o( Gi oss i så fall beskjed! Vi kommer til å savne deg! Jaja, trøsten er at du jo alltid kan registrere deg på nytt hvis du angrer.

Vi finner ikke e-posten din.
Du er nå fjernet fra abonnementslisten vår.
Feil e-post
Du må fylle ut dette feltet
 
 
 
 
 

Hei! Nettleseren din er for gammel.

Oppdater til én av disse versjonene for å få maksimalt ut av Libresse.no.

1.5
6.0
2.0
2.0
  • Firefox
  • Internet Explorer
  • Safari
  • Chrome
 
 
 
 
 

Takk for spørsmålet!

Siden eksperten vår mottar så mange spørsmål, svarer vi bare på spørsmål som vi ikke har svar på tidligere på nettstedet.

 
 
 
 
 
 

Fjern konto

Libresse-kontoen din er fjernet.